Odzież używana Poznań z Anglii, Irlandii, Szwecji i Austrii

Oferowane Produkty

W naszej ofercie znajduje się odzież używana z Szwecji, która jest za pośrednictwem nas bezpośrednio ściągana do Polski. Mamy pewność, że odzież używana, które znajdują się w naszej ofercie, nie są brudnymi, podartymi szmatami, lecz ciuchami, jakich ktoś potrzebował się pozbyć wymieniając swoje np bluzy.

Ciuchy używane z Irlandii zapewnia oryginalność produktu. Dzięki metodzie skupowania towarów z majętnych dzielnic, nasz produkt jest niezwykły, zawsze zadbany, z wiarygodnego źródła.

Odzież używana z Irlandii to szczególnie odzież, jakie nie są bezwartościowe. Nie są to ciuchy, które w pospolitych warunkach trafiłyby do kosza, a zamiast tego trafiają na sprzedaż do innych krajów. Są to ciuchy używane, która trafia w dalszy obieg, z uwagi na niezużycie towaru, dobrą jakość, którą często cechuje się gustowne ubrania.

Wzięcie ubrań używanych w dużej mierze wiąże się z tym, że nikt nie jest w stanie rozróżnić, czy mamy na sobie ciuch z wyprzedaży, kupiony za całkowitą cenę, bądź przypuszczalnie wyszperany w sklepie z odzieżą używaną.

Odzież używana jest markowa i niesortowana!

Szybki Kontakt

Hurtex - hurtownia odzieży używanej Poznań
ul.Kamińskiego 234
64-214 Poznań

Telefon: 605 847 524